Pretražite nekretnine
Stanovi (20)
Stan 99m2 / Trosoban / Vogošća, Sarajevo
235,000 KM / 2373KM/1m2Na prodaju lijep trosoban stan u novogradnji sa lodjom i velikim balkonom koji gleda na zelenu povrsinu. Struktura: Veliki dnevni boravak sa izlazom na balkon (pogled otvoren, velicina balkona 10m2), kuhinja, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, predsoblje i hodnik, veseraj, veliko kupatilo sa wc (5,8 m2) i manji odvojeni wc […]
Nov i namješten stan / Ilidža
220,000 KM / 4.600KM/m2Birajte najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu… Uz nas ste tačno informisani i automatski osigurani od nemilih događaja prilikom kupovine preko Wiener osiguranja – Sve potpuno BESPLATNO PRODAJE SE nov i uknjižen stan u ulici Bojnička, opština Ilidža. Dom pun svjetlosti i pozitivne energije je smješten u zgradi sa liftom. Zgrada je puštena u funkciju , […]
Stan sa pogledom 65m2 (68m2) / Vogošća
230,000 KM / 3.380KM/m2ZAŠTO KUPCI BIRAJU BAŠ NAS? AURA je najbolje ocjenjena agencija u Sarajevu s personaliziranim pristupom svakom klijentu. Zastupamo interese kupca jednako kao i prodavca, sa fokusom na pregovore oko cijene u kojima tražimo Win-Win rješenja. Svi naši klijenti imaju besplatnu pravnu i finansijsku podršku tokom procesa. I ono najvažnije – naši kupci su osigurani od […]
Namješten stan 43m2 (47m2) / Mejtaš, Centar
285,000 KM / 6.000KM/m2Birajte najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu… Uz nas ste tačno informisani i automatski osigurani od nemilih događaja prilikom kupovine preko Wiener osiguranja – Sve potpuno BESPLATNO Rijetka prilika! – Smješten na savršenoj lokaciji – na samo 3 minute hoda do Katedrale ovaj prostrani dvosobni stan nudi urbani šarm i ambijentalni mir, te mogučnost instaliranja dodatnih […]
Renoviran i namješten stan / Pofalići
215,000 KM / 5.100KM/m2PRODAJEŠ STAN? Naš iskusni tim može Vam pomoći da brzo i sigurno prodate Vašu nekretninu, uz besplatnu procjenu i najbolju proviziju na tržištu. Zanima Vas više? Pošaljite nam svoj kontakt ili pozovite našeg agenta… Rijetka prilika! – Smješten na savršenoj lokaciji, ovaj stan nudi urbani šarm i potpuno renoviran ambijent, a pogled – Ostavlja bez […]